EN | NL | FR | ES | PT | IT | DE | HUN | POL | RU | CH
JP | FI | IND | FIL | GEO | SEP | SWE | UKR | BEN | عربي


ВІЛ – це мене не стосується?
Якщо ви не гей і не мешканець бідного африканського селища, вам, можливо, здається, що проблема ВІЛ вас ніяк не стосується. Але ви будете неправі. Кількість заражень ВІЛ-інфекцією зростає і на Заході, розповсюджуючись шляхом незахищених статевих контактів між гетеросексуальними партнерами. У деяких європейських країнах більше треті заражень припадає на жінок. Більше 65-ти тисяч жителів Америки та Західної Європи заразилися ВІЛ у минулому році, приєднавшись до більш, ніж півмільйона людей, що живуть з ВІЛ у Західній та Центральній Європі, а також до більше, ніж мільйона ВІЛ-інфікованих американців. Завдяки антиретровірусній терапії кількість людей, які можуть жити з ВІЛ далі, збільшилась. Але вона не призводить до виліковування, до того ж не є загальнодоступною: у Східній Європі число померлих від СНІДу збільшилось втричі з 2000-го року у зв’язку з недостачею медикаментів, у той час як у Західній Європі смертність від СНІДу значно знизилася завдяки доступності ліків.

Поки ліки не знайдені, контрацепція та обережність є основними способами попередження ВІЛ

Контрацепція: краще бути у безпеці, ніж шкодувати потім!
Під час статевого акту ви та ваш партнер будете у безпеці тільки в тому разі, якщо вам вдасться уникнути контакту з будь-якими тілесними рідинами (кров, сперма, перед-еякуляційні та вагінальні виділення). Тому абсолютно необхідно використовувати фізичний бар’єр, такий як презерватив, при кожному статевому контакті, тому що слизова оболонка рота, піхви, члена та ануса дуже ніжна, і на ній можуть бути мікротравми, що є відкритими дверима для ВІЛ або інших ІПСШ (інфекцій, що передаються статевим шляхом).
top
Ризикована справа
Звичайно, добре залишатися у безпеці, але є ситуації, в яких ризик бути зараженим є надзвичайно високим:
 • Якщо у вас немає постійного сексуального партнера, ризик зараження зростає.
 • Вживання наркотиків та/або значної дози алкоголю повністю змінює ваше сприйняття, тому ви можете діяти зовсім не так, як у тверезому стані. Не обманюйте себе: таке буває!
 • Використання наркотиків за допомогою шприців підвищує ризик зараження, якщо ви використовуєте один шприц на кілька людей. Для того, щоб знизити загрозу зараження ВІЛ, слід використовувати чисті стерильні голки кожного разу.
 • Анальний секс підвищує ризик зараження інфекцією, так як шкіра анального отвору дуже вразлива.
 • Якщо ви живете в країні з високим рівнем захворювань на СНІД, а презервативи недоступні, найкраще, що ви можете зробити, - це утриматися від статевих контактів. Чи це можливо – вже інше питання, але потім не говоріть, що вас не попереджали.
І, врешті-решт, прислуховуйтесь до здорового глузду: використовуйте новий презерватив кожного разу, коли займаєтеся сексом. Повторне використання матеріалів – це добре, але тільки не тоді, коли мова йде про ваше здоров’я та здоров’я вашого партнера.
top
Передача
Ви можете заразитись ВІЛ, коли кров, сперма, перед-еякуляційні або вагінальні виділення входять в контакт з вашою кров’ю. Більшість випадків зараження ВІЛ стається через незахищений секс (вагінальний чи оральний) з ВІЛ-інфікованою людиною. Але є і ніші шляхи, наприклад, використання однієї голки або шприца, або під час вагітності, або при родах, або при годуванні молоком матері, яка заражена. Будь-які інші соціальні контакти є безпечними, і крім описаних вище шляхів, інших способів передачі ВІЛ-інфекції просто не існує.
top
Хто може заразитися ВІЛ?
На ВІЛ може захворіти будь-яка людина, тому що вірус не обирає того, кому він передається. Зростання кількості захворювань не зупиняється вже протягом 25-ти років, і вона вражає все більше і більше молодих людей (майже половина людей, що були інфіковані у минулому році, належали до вікової групи від 15 до 24 років). Незахищені статеві контакти або вторинне використання голок та шприців при вживанні наркотиків наркотиків підвищує вірогідність зараження. Ні в кого на обличчі не написано, чи є людина хворою на ВІЛ/СНІД, і практично неможливо знати наперед, хто є зараженим, а хто ні, тому захищати себе контрацептивами необхідно у всіх випадках. at stake.
top
Пройди тест та не нервуй
Найкращий і єдиний спосіб дізнатись, чи хворі ви на ВІЛ - це пройти тест. Якщо ви вважаєте, що були в ситуації в якій був ризик зараження – перевіртесь. Негативний результат – це дуже гарна новина, але якщо він позитивний, ви зможете пройти необхідне лікування якомога раніше, і ваше життя з хворобою буде не таким складним і довшим. ВІЛ може бути виявлений через три місяці після зараження, але іноді вірус вдається виявити тільки через шість місяців. Для того, щоб бути повністю впевненим, пройдіть тест через шість місяців після ризикованого контакту, а протягом цього часу займайтеся лише безпечним сексом!
top
Що робити після того, як ви отримали результати
Для початку, краще зберігати спокій – у цьому випадку хвилювання не допомагає; після того, як ви отримаєте результати тесту на ВІЛ, вам необхідно прийняти їх такими, якими вони є.

1. У вас немає ВІЛ

Продовжуйте займатися безпечним сексом, правильно користуйтесь презервативами. У випадку приймання наркотиків через шприц переконайтесь, що ваші голка та шприц стерилізовані перед тим, як їх використовувати. Вам необхідно повторно пройти тест ще через шість місяців, щоб перевірити достовірність результатів.

2. Ви ВІЛ-інфіковані

Негайно зверніться за медичною допомогою для того, щоб захистити своє здоров’я та затримати розвиток СНІДу. Наступний крок, який вам треба зробити – це зв’язатись із спеціалістом з ВІЛ-інфекції, а також знайти службу психологічної підтримки. Ви маєте кинути всі погані звички – наркотики, алкоголь або паління, тому що вони можуть послабити вашу імунну систему. Бережіть своє тіло. І останнє, переконайтеся, що разом із ВІЛ ви не були інфіковані на туберкульоз (часто вони передаються разом); здайте аналізи якомога швидше, тому що в цьому разі ви можете одразу ж пройти успішне лікування туберкульозу.
top
Як і коли ВІЛ стає СНІДом?
У певний момент у більшості інфікованих людей ВІЛ переходить у СНІД. Але швидкість розвитку хвороби залежить від декількох факторів, таких як ваш стиль життя або від того, чи проходите ви медичне лікування. Вам необхідно бути більш обережним, якщо ви палите, п’єте більше алкоголю, ніж рекомендується, або заражені іншими венеричними захворюваннями, тому що ці фактори впливають на ваш імунітет.

Вважається, що Віл переходить у СНІД коли кількість ваших Т-лімфоцитів стає меншою за 200-т або 14% – це означає, що Віл закріпився та значно послабив вашу імунну систему, зробивши вас вразливим до інших захворювань.
top
Як користуватися презервативом
 1. Зберігайте презервативи у прохолодному місці. Зверніть увагу на термін зберігання; якщо він ще не збіг, відкривайте презерватив обережно (намагайтеся не робити це зубами), а після цього витягніть його з упаковки.
 2. Пальцями видавіть повітря з кінчика презерватива та натягніть його на голівку збудженого члена з правильної сторони (презерватива, а не члена, звичайно).
 3. Після того, як презерватив одягнений на необхідне місце, другою рукою розгорніть його донизу.
 4. Не використовуйте змазки на масляній основі, такі як вазелин, рослинне масло, або лосьйон для тіла, тому що вони можуть пошкодити презерватив та знизити його надійність
 5. Ну що ж, тепер справа за вами: насолоджуйтеся любов’ю! Після того, як ви закінчили, не забудьте витягнути член у презервативі, притримуючи основу презерватива рукою, щоб він не зіскочив.
 6. Можливо, нам і не потрібно цього казати, але не використовуйте презерватив більше одного разу!
 7. UNAIDS не рекомендує використання яких-небудь специфічних продуктів чи послуг.
top
Організація “Дизайнери проти СНІДу” (DESIGNERS AGAINST AIDS, DAA) – проект благодійного фонду “Краса без Іронії” (Beauty Without Irony). Її було засновано у 2004-ому році з метою підвищення освіченості про СНІД з допомогою міжнародних ЗМІ та доведення інформації широким колам суспільства, особливо молодим людям у промислово розвинутих країнах.

Ми домовляємося з відомими та перспективними модельєрами, музикантами, співаками та іншими відомими людьми про створення ними спеціального дизайну, який переноситься на предмети одягу, наприклад, футболки, светри, сумки, жилети, упаковки для презервативів, папки для документів, ітд. Футболки та светри всіх колекцій DAA виготовлені з органічної бавовни співтовариством Fair Trade в Індії за сприяння німецької компанії Sense Organics.

daa

На кожному предметі одягу розміщується логотип DAA з адресою нашого сайту. Це дає людям можливість познайомитись із останньою інформацією про ВІЛ/СНІД на сторінці Посилання . Ми також приймаємо участь у заходах, виставках, ярмарках та урочистостях, співпрацюючи із зацікавленими артистами, організаціями та брендами з метою привабити якомога більше уваги до нашої справи.
Bookmark and ShareGuests online:    10
Members online: 0
© designersagainstaids.com 2019 - design and development: www.sailboardsrotterdam.com - web design • cms • applications